Informace o zpracování osobních údajů dle nařízení GDPR

Základní shrnutí

Společnost STYL PROFI s.r.o. provádí zpracování Vašich osobních údajů, abychom mohli odpovědět na Váš dotaz zaslaný prostřednictvím formuláře.
 1. 01

  TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

  Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost STYL PROFI s.r.o. se sídlem Střížkovská 8/9, Střížkov, 180 00 Praha 8, identifikační číslo: 25133489, zapsaná v obchodním rejstříku spisová značka C 52478 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „správce“).

  Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Střížkovská 8/9, Střížkov, 180 00 Praha 8, adresa elektronické pošty proficatering@proficatering.cz, telefon 777 797 901.

  Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
 2. 02

  PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je skutečnost, že toto zpracování je nezbytné pro:

  provedení opatření správcem před uzavřením smlouvy ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“);
 3. 03

  ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je provedení opatření správcem před uzavřením smlouvy – odpověď na Váš dotaz z formuláře.

  Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
 4. 04

  DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu vyřizování odpovědi na váš dotaz a v průběhu případné následující komunikace.
 5. 05

  DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je provedení opatření správcem před uzavřením smlouvy – odpověď na Váš dotaz z formuláře.

  Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
 6. 06

  DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující pro správce technické služby související s provozem e-shopu, včetně provozu software a ukládání dat.

  Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.
 7. 07

  PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

  Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

  Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

  Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem zodpovězení vašeho dotazu.
Vozíme tým profesionálů
Vozíme tým profesionálů

Máte chuť nás ochutnat?

Chci vytvořit poptávku

Zavřít poptávku

Poptávka

Chcete uspořádat velký kongres, firemní večírek, svatbu či pohostit své blízké?
Obraťte se na nás pomocí poptávkového formuláře. Sdělte nám své chutě, potřeby, představy i svá přání. Nabídka tak bude zpracována o to rychleji. Děkujeme a budeme se těšit na osobní setkání.
Nevíte si rady? Zavolejte…
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů
Limit není úplně ideální, bude lepší, když si zavoláme a zkusíme s tím něco udělat.