V diplomatické a společenské oblasti se jedná o největší společenskou akci.

Recepce je jedna z největších společenských akcí, pro které dodáváme naše cateringové služby. Jedná se o výjimečné události, zahajování velkých akcí či jiných společenských událostí.

Recepce se pořádají při výjimečných slavnostních příležitostech (státní svátek nebo návštěva, zahájení či ukončení veletrhu, různé kulturní a společenské události). Recepce má svůj organizační řád: po slavnostním zahájení následují projevy, přípitky a pak přichází slavnostní zakončení. Recepce je možné pořádat dopoledne, v poledne i večer. Právě podle doby konání se mění forma, obsah i význam recepce.

Na recepci je nutná písemná pozvánka se zdůvodněním pořádání akce, místem, dobou konání a společenským úborem. Údaje z pozvánky je nutné respektovat (například pokud je uvedena předpokládaná doba trvání, odcházejte podle uvedeného času). Není slušné pobývat na slavnosti po této době.

Je-li na pozvánce zkratka R.S.V.P., znamená to, že máte odpovědět, zda pozvání přijímáte. V opačném případě není vyžadována omluva, nemůžete-li se zúčastnit.

Na recepci nemusíte přijít v přesně uvedený čas, vhodná doba je asi patnáct minut po začátku. Hostitelé hosty vítají u vchodu do sálu přibližně půl hodiny - do doby příchodu nejvýznamnějšího hosta. A opět asi třicet minut před ukončením se hostitelé dostaví ke vchodu, kde se s odcházejícími hosty loučí.

Recepce
Recepce

Mám chuť zkusit vaše služby a vytvořit poptávku...

Chci vytvořit poptávku
Recepce
Vozíme tým profesionálů
Vozíme tým profesionálů

Máte chuť nás ochutnat?

Chci vytvořit poptávku

Zavřít poptávku

Poptávka

Chcete uspořádat velký kongres, firemní večírek, svatbu či pohostit své blízké?
Obraťte se na nás pomocí poptávkového formuláře. Sdělte nám své chutě, potřeby, představy i svá přání. Nabídka tak bude zpracována o to rychleji. Děkujeme a budeme se těšit na osobní setkání.
Nevíte si rady? Zavolejte…
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů
Limit není úplně ideální, bude lepší, když si zavoláme a zkusíme s tím něco udělat.